NFT
Bitcoin fiyatı kilit noktada
Bitcoin fiyatı kilit noktada

Bitcoin fiyatı için izlenmesi gereken kilit noktalar

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin fiyatı, 23 Şubat’ta Avrupa piyasalarının hafif bir yükseliş ile açılmasıyla birlikte yukarı yönde dalgalanmaya başladı.

Bitcoin (BTC) fiyatı, 23 Şubat’ta Avrupa piyasalarının hafif bir yükseliş ile açılmasıyla birlikte yukarı yönde dalgalanmaya başladı.

Bitcoin fiyatı Kilit direnç noktası 39.600 dolar

Piyasa verilerine göre BTC/USD paritesi, çarşamba günü ani değer artışıyla 39 bin doları geçtikten sonra konsolide olmaya başladı.

Geçtiğimiz gece hızlı bir toparlanma gösteren parite, düne kıyasla yüzde 6,8 değer kazandı.

Popüler yatırımcı Crypto Ed, “Hafif bir geri çekilme yerine şimdiden yükselmeye devam edeceğiz gibi gözüküyor. Yapıyı pek de değiştirmiyor. 40 bin dolar hala kilit seviye,” diye belirtti

Crypto Ed, daha önce 40 bin dolara doğru bir hamlenin rahatlama rallisi olabileceği ve bu hafta görülenden daha derin bir düzeltmeyle sonuçlanabileceği konusunda uyarmıştı.

Kısa vadeli senaryoyu özetleyen bir başka analist Matthew Hyland, destek seviyelerinin 36.300 dolar ve 33 bin dolar olduğunu söyledi. Hyland, şubat başında olduğu gibi yine 39.600 doların geçilmesi gereken direnç seviyesi olduğunu ileri sürdü.

Analiz kaynağı Material Indicators, salı günü yaşanan düzeltmenin ardından günler süren kararsızlığın alıcı davranışında artış ile sonuçlandığını açıklamıştı.

Binance’in emir defteri verileri de BTC/USD paritesinin direnç bölgesinin üstesinden gelmeye başladığını gösteriyor.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!