NFT
featured

Bit2Me, 2gether’dan kayıtlı 100 bin kullanıcıyı kendi borsasına aktarıyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2gether, kripto kışı nedeniyle ilgili işlevsel maliyetlerini çıkaramadığını öne sürerek ücretsiz alım satım hizmetlerini kapatmıştı.

Bit2Me, 2gether borsası ile yaptığı bir anlaşmanın ardından 2gether borsasının elverişsiz piyasa koşullarında faaliyet gösterememesi nedeniyle yakın zamanda alım satım yapması engellenen 100 bin kripto yatırımcısını Bit2Me’ye dahil etme planlarını duyurdu.

İspanya merkezli kripto alım satım platformu 2gether, 10 Temmuz’da kripto kışı nedeniyle ilgili işlevsel maliyetlerini çıkaramadığını öne sürerek ücretsiz alım satım hizmetlerini kapatmıştı ve kullanıcılardan bakım ücreti olarak 20 avro tahsil etmeye başlamıştı.

Yakın zamanda ücretsiz alım satım hizmeti kapatılmış kripto yatırımcılarına kolaylık sağlayan Bit2Me, 2gether ile yaptığı anlaşma sonucunda, 2gether kullanıcılarını herhangi bir ücret ödemeden kendi borsasına dahil etmek için bir anlaşmaya vardı ve kullanıcıların varlıklarını devretmelerine ve alım satım faaliyetlerine devam etmelerine olanak tanıdı. Ayrıca Bit2Me, kullanıcılara 20 avroyu geri ödemeye başlayacaklarını da belirtti.

Bit2Me CEO’su ve kurucu ortağı Leif Ferreira ise İspanya’nın kripto pazarına olan bağlılığına vurgu yaparak şunları söyledi:

“Bugünümüzün ve yarınımızın anahtaı olan kripto para birimleri ve blockchain teknolojisi dünyası, gelecekte de bu konumunu korumaya devam edecek. Bu nedenle, kripto ekosistemine bağlı kalmak isteyen 2gether kullanıcılarının yanında olmak istiyoruz.”

İspanya Merkez Bankası kısa süre önce Binance’in İspanyol yan kuruluşu olarak hizmet veren Moon Tech Spain’i sanal varlık servis sağlayıcısı (VASP) olarak kaydettirerek borsanın bölgede kripto alım satım hizmeti sunmasına izin verdi.

Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ) ise kripto para birimlerinin yaygın olarak benimsenmesi için etkili düzenlemenin önemli olduğunu vurguladı ve şunları ekledi:

“Uyumluluğa önemli ölçüde yatırım yaptık. Ayrıca, platformumuzun sektördeki en güvenli ve en güvenilir ortam olmasını sağlamak için AMLD 5 ve 6 uyumlu araçlarını ve politikalarını tanıttık.”

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!