featured

Bexplus’ta İkiye Katlanan Yatırım ve 100x Kaldıraç İmkanıyla BTC, DOGE, XRP, ETH, LTC Ticareti Yapın

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto türev borsaları arasında bulunan Bexplus, trader’ların daha fazla kripto para kazanmalarını hedeflerken tüm kullanıcılarına yüzde 100 para yatırma bonusu kampanyası başlattı.

Bu, örneğin 1 BTC yatırmanız durumunda hesabınızda 2 BTC göreceğiniz anlamına geliyor. Tüm kullanıcılar, her para yatırma işleminde bu promosyondan yararlanacak olup 10 BTC’ye kadar kazanma imkanına sahipler.

Bexplus ile ilgili diğer bir gelişme ise kripto türev borsasının XRP’yi yeniden listelemesi. Bu, XRP’nin yüksek volatilitesinin borsaya geri döndüğü anlamına geliyor. Böylece yatırımcılar, kâr elde etmek için artık daha fazla fırsata sahip olacaklar. Brokerler tarafından sunulan fiyat dalgalanmalarından ve kaldıraçtan yararlanarak yapılan alım satım işlemi, kolayca %100 ve hatta %1.000 yatırım getirisinedönüşebilir. Elbette hatalar yaparsanız kayıplarınız da ikiye katlanabilir.

BTC Cüzdanı: Herhangi Bir Risk Olmadan %21’e Kadar Yıllık Faiz

Alım satıma kısa bir ara vermek istiyorsanız, BexplusBTC cüzdanı herhangi bir risk almadan tatlı bir kâr elde etmenize yardımcı olabilir. %21’e varan yıllık faiz oranı, sektördeki en kârlı oranlardan biridir. Çoğu kredi platformu, tüccarların en az 1 BTC yatırmasını şart koşarken, trader’larBexplus’ta 0,05 BTC’den başlayan bir para yatırma işlemi yapabilir.

Bexplus’ı Neden Seçmelisiniz?

Bexplus, BTC, ETH, EOS, LTC ve XRP vadeli işlem sözleşmelerinde 100 kat kaldıraç sunan lider bir kripto türev platformudur. Merkezi Hong Kong’da bulunan Bexplus, 100.000’den fazla kişi için güvenilir bir platform.

ABD, İngiltere, Kore ve İran dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki trader’lar için KYC şartı ve depozito ücreti yok, aynı zamanda trader’lar, 7/24 müşteri desteği de dahil olmak üzere en özenli hizmetleri alabilirler.

Bexplus’ta Sunulan 100X Kaldıraçlı Ticaret Nasıl Çalışır?

Kolay bir hesaplama olması açısından diyelim ki Bitcoin, 10.000 dolardan işlem görürken uzun bir sözleşme açmak için 1 BTC kullandığımızı varsayalım. 100x kaldıraç ile 1 BTC’nin 100 BTC değerinde bir sözleşme açabileceğini unutmayın.

Bir gün sonra, Bitcoin fiyatı 10.500$’a yükselir. Kâr (10.500$ – 10.000$) * 100 BTC/10.500$ *%100 = 4.76 BTC olacak ve bu da  yatırım getirisini %476 yapacaktır.

Şimdi, Bexplus’ın %100 bonusu ile ilk yatırımımız 2 BTC olacak ve bu 2 BTC ile elde ettiğimiz kâr 9,52 BTC olacak ve yatırım getirisi de ikiye katlanarak %952’ye çıkacak.

Kaldıraçla, getiriler olağanüstü olabileceğinden uyanık olmak önemlidir, ancak fiyat düşerse tasfiyeler çok daha hızlı gerçekleşebilir.

KYC Şartı Yok

Bexplus’ın hiçbir sürecinde kesinlikle KYC protokolü uygulanmaz. Kayıt için yalnızca e-posta onayı yeterlidir ve yalnızca bir dakika sürer.

10 BTC’likDemo Hesap

Yatırımcıların kaldıraçlı ticarete daha kolayısınmalarına yardımcı olmak için Bexplus bir ticaret simülatörü kurdu. Tüccarların herhangi bir risk almadan istedikleri kadar pratik yapabilmeleri için demo hesapta 10 adet yenilenebilir BTC bulunmaktadır. Ayrıca demo hesabıyla piyasayı analiz etmeyi ve araç setini kullanmayı da öğrenebilirsiniz.

Bonus ile Ne Yapabilirim?

Bonus çekilebilir değildir, ancak tüccarlar daha büyük pozisyonlar açmak ve daha fazla kâr elde etmek için bunu marj olarak kullanabilirler. Bonus ile elde edilen kâr ise çekilebilir. Ayrıca, daha büyük marjla, büyük fiyat dalgalanmaları olduğunda tüccarların pozisyonlarının tasfiye edilme olasılığı daha düşük olur.

Düşük fiyatlardan Bitcoin satın alma fırsatını kaçırmış olabilirsiniz, ancak Bitcoin’in canlanmasıyla yine de güzel kârlar elde edebilirsiniz. Daha fazla BTC biriktirmeye hazırsanız,

Bexplus’a katılın ve bonusunuzu hemen alın!

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!