a
r
r

BCH/USD – Bitcoin Cash Teknik Analiz

Bitcoin Cash (BCH) fiyatında 24 ve 25 Şubat'ta görülen gevşeme, 20 günlük üstel hareketli ortalamanın (EMA) (568,22 dolar) altına kadar devam etti.

Bitcoin Cash (BCH) fiyatında 24 ve 25 Şubat’ta görülen gevşeme, 20 günlük üstel hareketli ortalamanın (EMA) (568,22 dolar) altına kadar devam etti.

Bir başka deyişle boğalar, bu seviyelerde henüz satın alma ihtiyacı duymuyor. Fiyat 25 ve 26 Şubat’ta düşmeyi sürdürdü ve yükseliş trendi çizgisine temas geldi.

BCH/USD paritesine ait günlük grafik. Kaynak: TradingView

Yönünü aşağı çeviren 20-EMA ve negatif bölgedeki göreceli güç endeksi (RSI), ayıların fiyatı kontrol altında tuttuğunu gösteriyor. Satıcılar fiyatı yükselen trend çizgisinin altına çekerse, BCH/USD paritesindeki düzeltme 370 dolara kadar derinleşebilir.

Diğer taraftan boğalar, yükseliş trendi çizgisinin üzerinde fiyatı tutmayı sürdürürse bu sefer parite 20-EMA’ya kadar çıkabilir. Bu direncin kırılması ise BCH fiyatını 631,71 seviyesine kadar itebilir.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

HIZLI YORUM YAP

r
r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.