NFT
featured
Axie Infinity nedir

Axie Infinity Coin Nedir

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Axie Infinity yani axie coin nedir soruları ile açıklamak gerekirse çoğunluk oyuncular tarafından sahip olunan ve işletilen bir Blockchain tabanlı bir yatırım ve savaş oyunu diyebiliriz.

Pokemon GO oyunundan esinlenen AEXİE oyunculara birçok olanak sağlıyor. Bunların başlıca içerikleri oyuncuları Axies olarak bilinen tokenları toplaması üretmesi yetiştirmesine imkan sağlarken aynı zamanda savaşmasına ve takas etmesinede imkan sağlıyor.

Axie Infinity ekosisteminin Axie Infinity Shards (AXS) olarak bilinen kendine özgü bir yönetim var.

Axie, farklı niteliklere ve güçlere sahip, d non-fungible token’dır (NFT) ve kazanan ekip, Axie’nin istatistiklerini yükseltmek veya vücut parçalarını geliştirmek için kullanılan daha fazla deneyim (tecrübe) puanı kazanarak 3’e 3 savaşlara girilebilir.

Axie Infinity 2018 yılında, öncelikle Vietnam merkezli bir ekiple teknoloji odaklı bir oyun geliştiricisi olan Sky Mavis tarafından oluşturuldu. Axie coin ekibi toplamda 25 tam zamanlı çalışandan oluşmaktadır ve bunların çoğu oyun geliştirme konusunda tecrübelidir.

Axie Coin 0.960 dolardan işlem gördüğünü söyleyebiliriz, Güncel olarak Piyasa değeri 53,036,221.00 dolar ve Axie Infinity Canlı fiyatını takip etmek için 1 Axie Infinity Kaç Para ? market sayfamıza göz atabilirsiniz.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!