NFT
featured

Aloha, bilgi ve kripto paranızı ödüllendiren Learn2Earn modelini kullanıyor

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aloha, kripto piyasası büyümeye devam ederken daha fazla bilgi sağlamak için eğitim merkezi Aloha Akademi’yi yatırımcılara sunuyor.

DeFi pazarı her geçen gün daha fazla büyüyor ve yeni fırsatlar sunmaya devam ediyor. Tüm bu fırsat ve büyümeye rağmen bilgi eksikliği önemli bir sorun haline geliyor. Başlangıç sermayesi gereksinimi de birçok potansiyel yatırımcı için engel olarak görülüyor.

Bunların üzerine Aloha, Learn2Earn modeliyle birlikte testleri geçmenin ALOHA tokeni kazanmanıza izin vereceği kripto ve Aloha DeFi’yi sundu. Daha sonra Aloha DeFi’ye birçok yeni ekleme yapıldı. Aloha Academy ile birlikte bilinçli yatırım kararları vermeyi öğrenebilir ve kripto piyasalarını daha iyi anlayabilirsiniz.

Aloha Akademi nedir?

Henüz piyasada yeniyseniz veya potansiyel bir yatırımcıysanız başlangıç için en doğru yer Aloha Akademi. Kripto piyasası on yıldan fazla süredir var. Kripto piyasası ilk günden bu yana yeni uygulamaları ve teknolojik gelişimleri yakından takip ediyor ve sürdürüyor. Bu nedenle, kripto piyasası küresel olarak benimsenmesini arttırsa da perakende yatırımcılar hâlâ pazara girmek için mücadele ediyor.

Deneyimli yatırımcılar bile piyasanın iyi analiz edilmesinde zorluk yaşıyor. Örnek verecek olursak; DeFi’nin verim çiftçiliği gibi, finansal iyileşmeleri için bilinmesi gereken temel önemli noktalar yer alıyor. Aloha Akademi’nin amacı yeni yatırımcılara DeFi pazarının nasıl çalıştığını yeni yatırımcılara DeFi pazarlarının nasıl çalıştığı ve bundan nasıl yararlanabilecekleri konusunda fikir vermek.

Bunun da ötesinde, yatırımcılar kripto piyasasının önemli noktalarını öğrenebilir ve bunun için ödüllendirilebilir. Sistem; DeFi, çeşitli protokoller, NFT’ler, verim çiftçiliğini öğretmeyi ardından anlayışı test etmeyi son olarak doğru cevap verirseniz ALOHA kazandırıyor!

Aloha topluluğu, Aloha’nın varlıklarını kazanmak ve kullanmak için mümkün olduğunca çok yol sağlamaya odaklandığının farkında. Aloha Akademi, bu sistemde yer alan başka bir faaliyet olarak ortaya çıkıyor. Bu amaçla herhangi bir kurs sıkıntısı yaşanmayacaktır. Hazır birkaç kurs var ve gelecekteki kurslar, menkul kıymetler ve akıllı yatırım stratejileri dahil olmak üzere yatırımın daha derin yönlerini öğretiyor. Kriptoya yeni başlayanlar da yakında kripto başlangıç ​​kursu görecekler.

Aloha Academi önümüzdeki haftalarda piyasaya sürülecek. Bu süre zarfında kullanıcılar  kripto bilgilerini tazelemeye hazırlanmalı!

Aloha Surf Invaders

Aloha Surf Invaders, Aloha sisteminde en yüksek puan alan bir ürüne deniliyor. Ekip, yoğun çabalar sonucu elde edilen oyun hakkında kullanıcılar tarafından çok sayıda olumlu geri bildirim aldı. Ekip oyunu geliştirmeye başlarken hem eğlenceli hem de kelimenin tam anlamıyla ödüllendirici bir oyun tasarlamayı hedeflemişti.

Henüz denememiş olanlar için Surf Invaders, okyanusu temizlerken bir deniz canavarının pençelerinden sıyrılıp sörf yaptığınız sonsuz bir koşu oyunu türüdür. Dönmek ve hareket etmek için yalnızca yön oklarını gerektiren oyunu oynamak oldukça kolay.

Oyun elbette, sadece birkaç tuşa basmak kadar basit değil. Oyunda oyuncuyu döndüren girdaplar, yavaşlatan deniz yosunları ve sürekli büyüyen dev bir deniz canavarı tehdidi dahil, baş edilmesi gereken birçok engel var. Amacınız mümkün olan en yüksek puanı elde etmek ve sonunda skor tablosunda yer alırsanız, platformun gelirlerinden pay alırsınız.

Oyunda skoru yükseltecek birkaç numara var: büyük bir hız artışı elde etmek için yıldırım güçlendirmeleri toplamak ve havalı numaralar yapmak için rampaları kullanmak. Bu sayede daha fazla puan toplayabilirsiniz. Oyunda görevinizin okyanusu da temizlemek olduğunu unutmayın; Aloha Elçileri çevre dostu olma konusunda önemliler.

Dahası, mücadele etmek için yeni bir canavar olacak! Surf Invaders’ın bir sonraki sürümünde Aloha, yeni bir canavar ve birkaç başka içerikler daha eklemeyi planlıyor.

Surf Invaders V3, yeni bir yaratığın yanı sıra VIP konukları yakalamak için yeni flaş ödüllere sahip olacak. Hızlı olursanız siz de muhteşem ödüller kazanabilirsiniz! Son olarak, yeni sürümde okyanus plastiği toplayarak ALOHA kazanmanın başka bir yolunu bulacaksınız. Bu, çevreye duyarlı olma mesajını yaymanın başka bir yolu!

Surf Invaders’ın unutulmaması gereken en önemli özelliklerinden biri, oyundaki Aloha NFT’lerini ekstra can almak için kullanabilmenizdir. Bu yüzden onları iyi bir şekilde kullanmayı unutmayın! Mevcut durumda sahip olduğunuz varlıklar, Aloha DeFi ekosistemindeki toplam değerinizi birleştirmenize yardımcı olabilir.

Aloha NFT koleksiyonu almanın tam zamanı!

Henüz Aloha NFT’lerini görmediyseniz, o zaman şimdi koleksiyonun bir kısmını almanın zamanı geldi. Yedi sezonu aşkın süredir devam eden oyunun şanslı üyelerinden bazıları bu tatlı eski NFT’leri kaptı. Her sezonun sınırlı bir kaynağı olduğunu hatırlamakta fayda var. Yeni ay ise NFT’lerin düştüğü başka bir sezon olacak. Bu yüzden yeni NFT’lere sahip olmk için hâlâ vaktiniz var.

NFT koleksiyonları her ay farklı bir tema oluşturuyor. Son ikisi Cadılar Bayramı Partisi ve Quentin Tarantino filminden ilham aldı. Hepsi sınırlı sayıda olduğundan, onları almak için yalnızca bir ay süreniz var.

NFT koleksiyonlarını değerli kılan yalnızca tahsil edilebilir doğası değil, aynı zamanda onları Aloha DeFi ekosisteminde çeşitli şekillerde kullanabilmek! Aloha DAO’da kullanılabilirler ve bunlarla ilişkili oy sayısı, varlığın nadirliğine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Koleksiyonları ayrıca belirtildiği gibi Surf Invaders oyununda ekstra can kazanmak ve en yüksek puanı almanıza yardımcı olmak için kullanabilirsiniz. Yakında piyasaya sürülecek olan Shaka stake platformunda, indirim almak için bunları kullanabileceksiniz!

Smartdex iadeleri ile çiftçiliği ödüllendirin!

Hepimizin beklediği haber, 14 Kasım tarihinde planlanan Smartdex’te yeni teşviklerin tanıtılması. Yılın ilk yarısında Smartdex’te ALOHA/NIOX çiftine katkı için teşvikler sunuldu. On beş likidite sağlayıcısı, havuzun güçlü bir APY sunduğu çok nadir ALOHA/NIOX animasyonlu NFT’ler kazandı!

Ancak şimdi teşvik, çiftçilik için çifte ödül teşvik etmeye hazırlanıyor. Likidite sağlamak için kazanmanın yanı sıra, kendi ödülleriyle birlikte gelen aylık Aloha çekilişine de erişim kazanacaksınız.

Yanlış duymadınız çift ödüllü çiftçilik planına katılarak otomatik olarak aylık Aloha çekilişine katılacaksınız! Evet, çekiliş bileti kazanmak için cüzdanınızda minimum 5000 ALOHA olması gerekiyor. Sadece havuzda olmak size giriş kazandıracak.

Aloha çekilişi aylık bir yarışmadır. Uygun katılımcılar, cüzdanınızda 5000 ALOHA gerektiren her biletle çekilişe düşecek biletler kazanır. Ne kadar çok bilet olursa, kazanma şansınız o kadar artar! İki haftalık çekiliş süresinin sonunda, şanslı kazananlar, Chainlink’in Doğrulanabilir Rastgele İşlevi (VRF) kullanılarak çekilişten tarafsız bir şekilde seçilir ve parasal ödüller de dahil olmak üzere ödüller kazanabilir!

Öğrenirken kazanmaya hazır olun

Aloha’nın yeni aya başlaması için ne güzel bir yol! Aloha 4 Business ve merakla beklenen Shaka platformu da dahil olmak üzere platformda çok daha fazlası olacak. Aloha Akademisi şimdiden heyecan verici.

Yeni kripto yatırımcılar bu eğitim merkeziyle çok şey elde edecek. Üstelik hiçbir başlangıç ​​yatırımı olmadan! Tek yapmanız gereken birkaç soruyu okuyup yanıtlamak ve kısa sürede ALOHA kazanmaya başlayacaksınız.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!