featured

Ağustos Ayındaki Yenilikler: Borç Modu, Varlık Listeleme ve Daha Fazlası

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Geçtiğimiz ay, Nexo Kartını dünyanın ilk Çift Modlu kripto kartı olarak güçlendiren, merakla beklenen güncellemeyi getirdi ! Gelin daha derine inelim ve diğer tüm güncel ürün güncellemeleriyle birlikte keşfedelim.

Nexo Kart Ödeme Modu Geldi

Nexo Card artık tek bir dokunuşla Kredi ve Borç Modu arasında geçiş yapmanıza olanak tanıyor! Yeni Borç Modu ile EUR, USD ve GBP stabilcoin bakiyenizi kullanarak günlük olarak %9’a varan faiz kazanırken kesintisiz ödemeleri garanti edebilirsiniz.

Borç ve Kredi Modu arasındaki temel farkları bilmek ister misiniz? Yeniden tasarlanan Nexo Card web sayfamız, gerçeklerin kaynağınızdır. Ve unutmayın; şık bir paketten iki mod arasında istediğiniz sıklıkta geçiş yapabilirsiniz. Bu, artık farklı hesaplara dağılmış birden fazla kart taşımanıza gerek olmadığı anlamına geliyor.

Yeni Düşük Maliyetli Ağlar

OL, NEAR ve ATOM’unuzu Nexo’ya yatırmayı ve sektör lideri oranlar kazanmayı mı bekliyordunuz ? Artık jetonları yerel ağları üzerinden aktarabilirsiniz. Her zaman olduğu gibi endişelenecek transfer ücreti yok . İşte sizi bekleyen getiriler:

Nexo’da desteklenen toplam blockchain sayısı 16’ya yükseldi! İşte hepsinin dökümü.

Hedera (HBAR) ve Worldcoin (WLD) Nexo’ya Katıldı

Topluluğun favorisi ve en yeni kripto trendi artık Nexo’da mevcut. Artık Nexo Exchange’de hızlı bir kart satın alma veya takas işlemiyle yeni varlıkları portföyünüze ekleyebilirsiniz.

Anında Bildirim Merkeziniz Yayında

Artık Nexo uygulamasından görmek istediğiniz anlık bildirimleri seçebilirsiniz. Ürün güncellemeleri , fiyat uyarıları ve günlük ilgi alanı güncellemeleri arasından seçim yapın ve hesap etkinliğinizle birlikte yalnızca bunları alın.

Nasıl yararlanılır: Bildirim Merkezi, Nexo uygulamanızın Profilim bölümündedir. Tercihlerinizi ayarlamadan önce, cihaz ayarlarınızdan Nexo uygulamasından anlık bildirimleri etkinleştirdiğinizden emin olun.

Bonus Turu: Siz Sorun, Biz Cevaplayalım

Bu yeni segmentte, platformumuzun her alanında uzmanlaşmanıza yardımcı olmak için ürünle ilgili sorularınızı yanıtlayacağız. Reddit’ten gelen iki soruyla başlıyoruz.

Soru 1: Nexo Card’ın %0 Harcama Özelliği Hakkında (Kredi Modu)

Cevap : Bunu bir güvenlik ağına sahip olmak gibi düşünün. Örneğin, 100 ABD Doları tutarında bir ürün satın alırsanız, kredinizin sıfır faizli kredi için gereken %20 LTV’nin altında kalmasını sağlarken yeterli miktarda kriptonuz otomatik olarak Kredi Limiti Cüzdanınıza aktarılacaktır*. Alışverişi siz yapın, biz sizin için her şeyi dengede tutuyoruz.

Soru 2: NEXO Tokenlarının Kredi Limiti Cüzdanında Kullanımı Hakkında

Cevap : NEXO Tokenlarınızı teminat olarak kullanmak, tek başına ödünç alabileceğiniz miktarı %0 oranında artırmaz çünkü bu, hesabınızdaki tüm varlıklara bağlıdır. Bunun yerine, yalnızca bizim jetonumuz için geçerli olan farklı bir avantaj sunuyor. Kredi Limiti Cüzdanınızdaki tüm NEXO Tokenlarından %4 faiz kazanacaksınız, bu da teminatınız üzerinden pasif gelir elde edeceğiniz anlamına geliyor. Aynı zamanda NEXO miktarı da mevcut Sadakat Kademenize dahil edilecektir. NEXO Tokenlarına sahip olmanın tüm avantajları için buraya tıklayın .

Belirli bir ürün özelliğini en iyi şekilde nasıl kullanacağınızı öğrenmek ister misiniz? Sorularınızı topluluk kanallarımızda sormanız yeterli; hepimiz dinliyoruz ve Yenilikler bölümünde size yanıtlar vermeye hazırız.

Size Nexo’daki en son ürün güncellemelerini ve gelişmelerini sunacağımız bir sonraki ” Yenilikler ” bölümünü kaçırmayın .

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!