featured
AABBG Token Nedir

AABB Gold Token Nedir, Nasıl Satın Alınır?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Dünya çapında birçok hükümet, ülke ekonomilerini daha önce benzeri görülmemiş miktarlarda mali teşvikle doldurdu ve çoğu G20 ülkesi GSYİH’nın %10-55’i arasındaki teşvikleri piyasaya enjekte ettiler.

Bu tür teşviklerin maliyeti çok büyük ve yatırımcılar dünya çapında artan borçlardan endişe ediyor. Buna faiz oranlarının yükselmesine yol açabilecek daha yüksek enflasyon beklentilerini de eklediğinizde yatırım fırsatlarının azalmaya başlayabileceğini öngörebilirsiniz.

Merkez bankaları da ekonomilerini parayla dolduruyor ve bu da fiat para birimlerinin değer kaybedeceğine dair endişelere yol açıyor. Sonuç olarak, bu ekonomik konjonktür, hem altın hem de kripto paraların daha fazla ilgi görmesini sağlıyor.

Bugün harcamak için yarından borç almak ne kadar daha sürdürülebilir? Gelgit bittiğinde, kimler açıkta kalacak?

Değer Deposu Altın

Altın binlerce yıldır güvenilir bir değer deposu olarak kabul ediliyor, öyle ki dünya çapında merkez bankaları ve hükümetler bir rezerv varlık olarak altın tutuyorlar. 1970’lere kadar ABD doları bile altın dayalı olarak basılıyordu. Bu güvenli liman varlığı, kıt bir emtia olarak depolandı, çıkarıldı ve ticareti yapıldı.

Altın sınırlı arza sahiptir, makul ölçüde taşınabilir ve satın alma gücünü zaman içinde koruyabilir. İster bir altın yatırımcısı ister Bitcoin maksimalisti olun, değerli metaller gibi emtialara yatırım yapmanın arkasındaki fikir, devalüe edilmiş itibari para birimlerine karşı korunmaktır.

Kripto Para Devrimi

Bitcoin ilk piyasaya sürüldüğünde, bir “dijital altın” biçimi olarak lanse edildi. Blockchain teknolojisi kullanılarak oluşturulan kripto paralar, güvenli, gizli ve hızlı para transferi için kişiler arası bir ağ sunar. Herhangi bir para miktarı için işlem ücretleri düşük olabilir ve küresel transferler herhangi bir zamanda gerçekleşebilir. Kripto para birimleri de sınırlı arz ile oluşturulabilir ve bu da değerlemesine bir kıtlık faktörü ekler.

AABBG Token Nedir?

Asia Broadband Inc. (OTC: AABB), altın istikrarını kripto inovasyonuyla birleştirme vizyonuyla, fiziksel altınla desteklenen bir kripto para birimi AABB Gold (AABBG) tokenini geliştirdi. Altın destekli tokenler, her iki piyasadan da fiyat artışı potansiyelini korurken, hem altın hem de kripto para özelliklerinden yararlanabilir.

AABBG’nin başlıca avantajlarına birlikte bakalım;

İstikrarlı Değer

Minimum token fiyatı, mevcut altının spot fiyatıyla bağlantılıdır; bu, tokenin, kripto para alanına göre altının daha düşük oynaklığından yararlandığı ve bir istikrar duygusu sunduğu anlamına gelir. İtibari para birimlerinin değer düşüklüğünden kaynaklı endişeleri göz önüne alındığında, altın için boğa durumu bozulmadan devam ediyor ve AABBG, artan altın fiyatlarının bir fonksiyonu olarak da yükselebilir. Altın fiyatı dalgalandıkça, AABBG tokeninin zemini değişebilir, ancak tokenin potansiyel yukarı yönlü fiyatı piyasa talebi tarafından yönlendirilecektir.

Maden Token Ürünü

AABB Gold Token, Asia Broadband Inc. tarafından sahip olunan ve işletilen altın madenleri ve 30 milyon dolarlık fiziksel altın rezervleri tarafından desteklenen hibrit bir kripto para birimi. Şirket, benzersiz bir kaynak olarak kendi madencilik projeleriyle ve geleneksel üçüncü taraf kaynaklarıyla tokenleri %100 rezervlerle destekleme sözü verdi. Dikey olarak entegre edilmiş Maden-Token (mine-to-token) konsepti, türünün tek örneği.

Çoğu altın destekli token projesinin aksine, Asia Broadband Inc., piyasaya değerli metal endüstrisi hakkında zengin bir deneyim getiriyor. Madencilikle başlayan üretim sürecine katılım, Meksika’daki altın projelerinin satın alınmasından Asya’daki geniş müşteri satış ağlarına kadar uzanan benzersiz bir ağ sağlıyor. Ayrıca küresel satış ilişkileri, AABBG talebi potansiyeline katkıda bulunuyor.

Borsalardan Öncesi Listeleme İmkanı

Şirket, büyümesini agresif bir şekilde sürdürmesine ek olarak, AABB Eylül 2021’in başlarında özel bir borsa açma planlarını devam ettiriyor. Bu, AABBG token sahiplerinin likiditeye hızlı ve kolay bir şekilde erişmesine ve tokenin Bitcoin, Ethereum veya Litecoin gibi büyük kripto paralar ticaretine imkan sağlayacak.

Borsa platformu işlem gelirleri, token değerlemesini daha da iyileştirebilir ve muhtemelen fiyat artışına yol açabilir. Sınırlı miktarda token arzı göz önüne alındığında, bir borsa listesinden önce tokenlere sahip olmak önemli bir fırsat sunar.

AABBG Token ve Cüzdan

Başlangıç ​​olarak, token, 30 milyon dolar değerinde fiziksel altın ile desteklenen maksimum yalnızca 5,4 milyon token arzına sahiptir. Tokenler yalnızca ek rezervler edinilirse serbest bırakılır. Her token 0,1 gram altın değerine olup %100 fiziksel altın ile desteklenir. Lansmanın ilk 2 haftasında 1 milyon doların üzerinde token satışı başarıyla gerçekleşti.

AABB Cüzdan özellikleri ise şu şekilde:

  • Hızlı ve verimli B2B ve B2C işlemleri
  • İşlemler üçüncü taraflar tarafından görünmez olduğundan veri gizliliği
  • E-posta, SMS veya sosyal medya aracılığıyla anında kripto gönderme ve alma
  • Ekstra kazançlar için tavsiye programı
  • Parola ve PIN kodu koruması
  • Desteklenen varlıklara örnek: AABBG, Bitcoin, Ethereum, Litecoin, PerksCoin, Dash, Cardano, EOS, Tron, Iota ve daha fazlası!
  • Müşterilerin geri ödeme ödülleri kazanmaları için sadakat programları

AABBG Nasıl Satın Alınır

Token satın almak için AABB cüzdanını Google Play Store veya Apple Store‘dan indirip, bir hesap oluşturun ve “Dönüştür”e tıklayın. Müşteri Tanıma (KYC) sürecinden geçtikten sonra AABBG’yi kolayca satın alabilirsiniz. Bu güvenli cüzdanı kullanarak AABBG’yi tek bir tıklamayla anonim olarak aktarabilirsiniz.

AABBG Token Geleceği

AABBG token oluşturmanın arkasındaki şirket Asia Broadband Inc. (OTC: AABB), hissedarlarının yararına büyümeye ve genişlemeye odaklanmış durumda. Bu yılın Mart ayında, AABB hissesi, hissedarlarına artan temettülerle ilgili haberlerin tetiklemesiyle, birkaç gün içinde %100’ün üzerinde parabolik bir ralli yaşattı. Şirket ayrıca gelecekteki token satışlarını desteklemek için hızla üretime sokmak adına altın projelerini agresif bir şekilde devam ettiriyor.

AABBG, Asia Broadband’ın küresel olarak altın satma konusundaki tecrübeleri tarafından desteklenen küresel satışlarla ve altın desteğiyle güvence altına alınmasıyla dünya çapında bir borsa standardı olmayı sürdürüyor. Genişleyen token sirkülasyonunun, pazar talebi ve yüksek büyüme gösteren bölgelerde pazarlama taahhüdü ile gelişmesi yüksek ihtimal.

Kripto para piyasası ve altın piyasası, büyümeye ve belirsizlik dönemlerinde riskten korumaya devam etmesinin yanı sıra yükselmeye devam ederken, AABB gibi şirketler değer yaratan ve gelişme potansiyeline sahip tüm ekosistemleri inşa etmeye devam ediyor.

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!