featured

300+ Milyon Opera Kullanıcısı Elrond Blockchain’in Çevre Dostu ve Hızlı İşlemlerine Erişim Sağlayacak

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Opera bugün, entegre Opera Cüzdanı aracılığıyla popüler web ve mobil tarayıcılarının tüm kullanıcıları için Elrond blockchaine, EGLD’ye ve büyüyen token ve dApp ekosistemine kolay erişimi entegre etme planlarını duyurdu. Norveçli şirket, 2018’de tarayıcısına Web3 yetenekleri ekleyen ilk şirket oldu ve bu da onu yeni nesil blockchain uygulamaları için en erişilebilir platformlardan biri haline getirdi. Ocak 2022’de Opera, daha güvenli gezinmeyi sağlamak için Web3 uyumluluğu, gelişmiş gizlilik ve güvenlik özelliklerine sahip ilk Web3 odaklı Opera Crypto tarayıcısını da piyasaya sürdü. Ortaklık, Elrond’un blockchain teknolojisinin kullanılabilirliğini ve benimsenmesini artırma taahhüdünü güçlendiriyor.

Elrond’un statükoyu alt üst etme alışkanlığı ve daha verimli, kapsayıcı ve şeffaf bir finansal sistem yaratma tutkusu, küresel ekonomi için etkili bir güç olacaktır. Mevcut zincirlerdeki önemli ilerlemelerin yanı sıra Elrond, ihmal edilebilir maliyetlerle saniyede 15.000 işlem gerçekleştirebilir ve Avrupa’nın ilk negatif karbon blockchainidir. Şirket, Web3’ün dönüştürücü potansiyeline tüketicileri ve işletmeleri katmaya hazır.

“Elrond ve Opera arasındaki sinerji gerçekten eşsiz. Teknolojimiz, bir sonraki toplu adaptasyon dalgası için kritik olan performans ve kullanıcı deneyiminde radikal iyileştirmeler getirdiğinden, Opera’nın blockchain tabanlı teknolojilerin yaygınlaşmasını destekleme çabalarına doğal bir uyum sağlıyoruz. Finansal hizmetlerin herkese açık olduğu, neredeyse anında çalıştığı ve ucuz olduğu özerk bankacılığın yeni bir bölümünü başlatmak için birlikte çalışmaktan heyecan duyuyoruz.” Elrond Network CEO’su Beniamin Mincu

Opera, entegre bir kişiye özel kripto cüzdan sunarak, onu yaygın ana akım blockchainin zbenimsenmesi için benzersiz bir konuma getiriyor. Kullanıcı tabanının kapsamlı bir şekilde genişletilmesinin kapısını açtığından, Elrond ve ekosistemi için heyecan verici bir büyüme fırsatı.

“Elrond’un kusursuz entegrasyonu, Opera Crypto Browser kullanıcılarına sunulan çok çeşitli kripto merkezli hizmetleri daha da genişletiyor. Bu tür bir birlikte çalışabilirlik, Web3’ü benimsemeyi amaçlayan herhangi bir proje için giderek daha önemli hale geliyor ve internetin evrimini hızlandırma misyonumuza başka bir blockchain ortağının katılmasından heyecan duyuyoruz.” Opera’da Kripto Ekosistem Lideri Susie Batt.

Elrond teknolojisinin ve tokenlarının entegrasyonu, Elrond blockchaini etrafında inşa edilmiş etkileyici ESDT’ler ve dApp’lerin ekosistemini de sergiliyor. Opera kullanıcıları, yerel EGLD tokenlerin yanı sıra Holoride, Itheum, Utrust ve Maiar DEX gibi ESDT’lere erişebilecek ve bu da onu Web3’e mükemmel bir giriş haline getirecek. Tüm Elrond ekosisteminin parmaklarının ucunda olmasının rahatlığı, kullanıcılara üçüncü taraf bir cüzdana ihtiyaç duymadan katılma seçeneği sunacak.

Elrond’un dApp yelpazesi, yerleşik cüzdan ekosisteme bir ağ geçidi işlevi göreceğinden ortaklıktan faydalanacaktır. Maiar Borsası, XOXNO, FrameIt ve DeadRare dahil olmak üzere çeşitli NFT pazarlarını kapsayan Inspire Art gibi diğer DeFi ve NFT platformlarının yanı sıra dikkate değer bir örnektir.

Blockchain ürünlerine kolay erişim, genişleme için hayati önem taşıyor ve her iki şirket de bu büyümeye yardımcı olma niyetlerini gösteriyor. En aktif ve yenilikçi ekosistemlerden birini küresel olarak güvenilir bir tarayıcıya bağlamak, kitlesel benimsemeye yönelik heyecan verici bir adım ve şüphesiz dünya çapındaki kullanıcılar için giriş engelini ortadan kaldıracak bir harekettir.

Opera Hakkında

Opera, daha iyi bir internet deneyimi arayan aylık yüz milyonlarca aktif kullanıcıdan oluşan ve büyüyen bir kitleye sahip küresel bir web yenilikçisidir. Tarayıcı ürünleriyle başlayan 25 yılı aşkın yenilik üzerine inşa edilen Opera, işini yeni segmentlere genişletmek için markasını ve yüksek katılımlı kullanıcı tabanını güçlendiriyor. Bugün Opera, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara PC ve mobil tarayıcılar, haber okuyucusu Opera News ve oyun, kripto, e-ticaret ve ilanlara ayrılmış uygulamalar dahil bir dizi ürün ve hizmet sunuyor. Opera, 2018’de yerleşik kripto cüzdanı ve web3 desteğine sahip ilk tarayıcıyı tanıttı. Opera’nın merkezi Oslo, Norveç’tedir ve NASDAQ borsasında (OPRA) işlem görmektedir. Ocak 2022’de Opera, kripto tutkunları ve kripto meraklıları için ayarlanmış özel bir web tarayıcısı olan Crypto Browser’ın ilk sürümünü yayınladı.

Elrond Hakkında

Elrond, verim ve işlem hızında 1.000 kat kümülatif iyileştirme sağlamak için sıfırdan tasarlanmış yeni bir blockchain mimarisidir. Bunu başarmak için Elrond iki önemli yenilik sunar: yeni bir Uyarlanabilir Durum Paylaşımı mekanizması ve bir Güvenli Alım Kanıtı (PoS) algoritması, hızlı, verimli ve güvenli bir fikir birliği mekanizmasıyla doğrusal ölçeklenebilirlik sağlar. Böylece Elrond, 6 saniyelik gecikme süresi ve ihmal edilebilir maliyetle saniyede 15.000’den fazla işlemi (TPS) gerçekleştirebilir ve izinsiz, sınırsız, küresel olarak erişilebilir bir internet ekonomisinin omurgası olmaya çalışır.

Web: https://elrond.com

İçeriklerimiz hepsi otomatik bot ve manuel paylaşım ile aktarım sağlanır. Hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi ve öneri değildir., Kripto sektöründe alacağınız karar ve sorumluluk tamamen kullanıcıların kendisine aittir., Kripto ve finans söktürünün büyük bir risk olduğunu sakın unutmayınız bu uyarıları dikkate almanızı tavsiye ederiz. Sektörü araştırmanızı tavsiye ederiz. Proje yatırımlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederiz.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!