featured

1 Aralık’ta Nexo Faiz Kazanma Paketine Yeni Bir Getiri Programı Geliyor

service Dinle
Sesli Dinle
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mevcut piyasa dinamiklerine uyum sağlamak ve getiri sağlama yöntemimizde düşük risk profilini korumak için, bakiye eşikleri oluşturuyoruz ve sadakat programımıza NEXO bonusu ile kazanç sağlamayı entegre ediyoruz. Bu değişiklikler 1 Aralık 2021 tarihi itibarıyla hayata geçecek.

İnsanların kriptoya yaklaşımı şimdiye kadar hiç bu denli olumlu olmamıştı. Bu bağlamda kripto benimsemesi her geçen gün artıyor ve Nexo gibi güvenli, uyumlu ve şeffaf işletmeler, çok sayıda kurum tarafından kabul görüyor. ABD tasarruf faiz oranının ortalama %0,06 olduğu bugünlerde, hızla gelişen pazarın ihtiyaçlarını karşılamak ve size her zaman mümkün olan en yüksek getiriyi sunmak amacıyla bu yeni getiri programını sunuyoruz.

Bakiye Eşikleri: Yeni Bir Nexo Bağlılık Ölçüsü

Yeni bakiye eşiklerimizle kazancınız hem Sadakat seviyenize hem de BTC, ETH, XRP ve LINK varlıklarınızın miktarına bağlı olacak.

“Bu güncellemeler, yalnızca mevcut Sadakat seviyenizdeki bakiye eşiğinin üzerindeki tutar için getirilerinizi etkiler ve portföyünüzün tamamı için değil, bu dört varlığın her biri için geçerlidir. Tasarruf Cüzdanınızda kalan varlıklar için herhangi bir bakiye eşiği yoktur.”

Aşağıdaki tablo, portföyünüzün 1 Aralık’tan itibaren nasıl getiri sağlayacağını anlamanıza yardımcı olacaktır.

Nexo’nun Faiz Kazanç Programı 1 Aralık 2021’den itibaren Geçerli

NEXO ve Sadakat Programında Getiri Elde Etme

1 Aralık’tan itibaren, NEXO’da Kazanç bonusu, Nexo’nun Sadakat Programının bir parçası haline gelecek. Bu, NEXO tokenlerine karşı günlük faizinizi alma seçeneğini etkinleştirdiğinizde, buna karşılık bonus, sadakat seviyenize göre şu şekilde olacak:Platin (+%2), Altın (+%1), Gümüş ( +0.25%) ve Baz (%0).

Bir sonraki Sadakat Seviyesi için sahip olmanız gereken NEXO tokenlerinizin miktarını devamlı görebileceksiniz.

Bu Değişikliklere Neden İhtiyaç Duyuldu?

Nexo olarak, kanıtlanmış ve test edilmiş bir iş modeli sunmaktan gurur duyuyoruz. Cömertçe para dağıtımı ve risk sermayesi finansmanından tamamen bağımsız, sürdürülebilir bir ürün sunuyoruz.

Ürünlerimiz sürekli gelişim halinde- bakiye eşiklerinin eklenmesi, yerel NEXO tokenimiz için daha da fazla fayda sağlayacak ve portföylerinin boyutuna bakılmaksızın her müşterinin ihtiyaçlarını karşılayarak Kripto Faiz Kazanma ekosistemini güçlendirecek.

Program, müşterilerin portföylerinde daha yüksek miktarda NEXO tokeni tutmaya ve Nexo’nun çeşitli araçlarını, yani daha düşük borçlanma oranlarını, daha yüksek tasarruf getirilerini ve ücretsiz aylık kripto para çekme işlemlerini kullanmaya teşvik etmenin daha adil bir yolu olacak. Aynı zamanda, yeni sadakat ölçüsü, her bir ilgili eşiğin altında bakiyesi olan müşterilerin teklifimizden ve avantajlarından tam olarak yararlanmaya devam etmelerini sağlar.

Nexo ile Kazanmanın Yararları

Enflasyonun artmasıyla, güvenilir bir pasif gelir kaynağı içeren çeşitlendirilmiş bir portföyün daha önemli hale geliyor. Oranlar böyle bir ortamda kesinlikle önemli olsa da, Nexo ile kazanmak, aşağıda detaylandırdığımız gibi bir dizi avantaj sunuyor:

Yüksek getiri: Yeni programla kripto para birimlerinde %8’e varan APR (yıllık bileşik faiz) ve stabil coin’lerdeise %12’ye varan APR kazanmaya devam edebilirsiniz.

Günlük Ödemeler: Bileşik günlük ödemeler yapan tek platformla servetinizi her gün büyütebilirsiniz.

Şeffaflık: Armanino tarafından yapılan Nexorezerv denetimi sayesinde varlıklarınızın güvenliğini gerçek zamanlı olarak izleyin.

Güvenlik: Üst düzey saklama kuruluşları tarafından sağlanan 375 milyon dolarlık sigortamızla varlıklarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Esnek kazançlar: Sabit Koşullar ile getirinizi artırabilir veya varlıklarınızı istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz (ayda 5 sefere kadar ücretsiz kripto para çekme imkanı).

Ana akım benimsemesi endüstrinin hızına yetiştikçe ve piyasa istikrara kavuştukça, kripto endüstrisi de yeni kullanıcıları barındıracak şekilde ölçeklenecek. Nexo için, çok çeşitli müşteri ve portföylere daha yüksek oranlar sunma ilkesi, kapsayıcı finansal hizmetleri garanti etmek ve enflasyonun hakim olduğu eski finansal sisteme tartışılmaz bir alternatif sunma vizyonuyla uyumludur.

Haberlerimizi Twitter, Facebook, Instagram hesaplarımızdan ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Nexo

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

İlk Bitcoin Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!